Size Özel Piknik Organizasyonu Mekanları

 

SHERATON MASLAK İSTANBUL

 

Mekanımız evlenecek çiftlere unutulmaz anlar yaşatmak için deneyimli personeli ve özel menü alternatifleri ile masal gibi bir düğün gecesi sunuyor.Rüya gibi bir gecede EVET demeye hazırsanız Sizleri mekanımıza bekliyoruz.

Her davetin ayrı bir üstün hizmet anlayışı gerektirdiğine inanan ve misafir memnuniyetini ön planda tutan Mekanımız ,sıradışı menülerden müzik organizasyonuna,çevre düzenlemesinden masa süslemesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı geniş bir yelpazede karşılıyor. istediğiniz kişi sayısına kadar davetlilerin ağırlanabildiği Mekanımızda ,her bütçeye hitap eden kokteyl ve ziyafet menüleri ile sizleri bu lezzet keşfine davet ediyoruz…

Davetinize;davetli gibi katılma olanağının sağlandığı Mekanımızda ,seçilmiş çok özel lezzetler ve her türlü damak zevkine uygun çeşit çeşit menüler ile yapmanız gereken tek şey istediğiniz konsepti seçerek bu lezzet şöleninin tadını çıkarmak…

 

 

NOSSA COSTA

 

NOSSA COSTA, TÜRKİYE’NİN İLK 5 yıldızlı, Altın Çıpa Ödüllü Marina‘sında, İstanbul’un merkezinde fakat karmaşasından uzak Deniz ve iyot kokusunu en derin hissedeceğiniz bir konumdadır.

Üç tarafı çevreleyen Deniz, yeni dekoru, Havuzu, Bar’ı, Cafe’si, Restaurant Bahçe ve By Balıkçı 360’ı ile İstanbullulara kapılarını açtı.

Tadına doğamayacağınız enfes mönüleriyle hem göz hem damak zevkini aynı anda hissedeceğiniz, yenilenmiş dekoru, servisi ve size özel hizmetleriyle elit bir mekan Nossa Costa. Yakında vazgeçilmezler listenizin en başında yer alacağına eminiz.

NOSSA COSTA’DA PERİ MASALLARINDAKİ GİBİ BİR DÜĞÜN SİZİ BEKLİYOR

Ataköy Marinada, 360 derece denizi arka planınıza alarak, size özel mönü, süsleme detayları ile en özel gününüzde hayallerinizdeki mükemmelliği yaşayabilirsiniz.

DAVET VE ORGANİZASYONLARA ÖZEL İMZA

Nossa Costa’nın 700 kişilik havuz başı 250 kişilik bahçe bölümü 150 kişilik alacart bölümü 80 kişilik cafe 40 kişilik toplantı salonu bulunmaktadır. Deniz üzerinde 360 derece yer alan konumuyla, denizle iç içe ve mükemmel bir manzaraya sahip Nossa Costa özel davetlerinde aranan ve trend mekanı olacaktır.

Profesyonel ekibimiz, dünya mutfaklarından ve deniz ürünlerinden seçme mönülerimiz, kendinizi misafir hissedeceğiniz sıcak ortamda organizasyonlarınızı, davetlerinizi ve toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

POİNT HOTEL BARBAROS

 

Dünyanın yeni otel tema­sı olan “Art Tech” konseptine sahip, çağdaş sanat ve iç mimari ile en son teknolojik yenilikle­ri biraraya getiren Point Hotel Barbaros, ömür boyu sürecek birlikteliğinizin başlangıcı ola­cak rüyalarınızın düğününe ev sahipliği yapıyor.

Smokinler, döpiyesler, ışıltılı elbiseler ve müzik…

Görkemli anlarınızı ölümsüzleştirmek için her ayrıntıyı düşünen Point Ho­tel Barbaros’ta, 900 m² büyüklü­ğünde balo salonunun yanı sıra daha küçük davetli gruplarınız için farklı mekanlar da bulunu­yor.

Bu özel gecenizin menüsü ote­lin ödüllü Şefi Serdar Özkan ve ekibi tarafından hazırlanıyor.

Düğün menünüz için Türk mutfağının yanı sıra dünya mutfağının seçkin örneklerinden sunulduğu 5 yıldızlı yemeklerden dilediğinizi seçebilir, yıllar boyunca hafızalardan silinmeyecek lezzette bir gece yaşayabilirsiniz.

Balo salonun yanısıra otelin 18. katında bulunan Roof Restoran’da da düğününüzü planlayabilir, büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikte keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

Point Hotel Barbaros’un yüksek hizmet kalitesi ile gerçekleşen düğününüzün hemen ardından otelin executive odalarında konaklayabilir, Roof Restoran’ın boğaz manzarası eşliğinde yapacağınız keyifli bir kahvaltı ile evliliğinizin ilk gününe merhaba diyebilirsiniz.

 

ANADOLU YAKASI

 

DİVAN İSTANBUL ASIA

 

45 bin m2 alanda ve 25 katlı olarak inşa edilen Divan IstanbulAsia, 8 adedi süit olmak üzere toplam 231 oda kapasitesi ile Anadolu Yakası’nın en konforlu oteli.

Divan IstanbulAsia, tüm davet ve toplantı organizasyonlarınız için son teknolojiye sahip salonları ile düğün, nişan, sünnet organizasyonları, motivasyon toplantıları, ürün tanıtımları, şirketlerin yıllık yönetim toplantıları, ulusal & uluslararası kongreler, moda defileleri, müzayedeler, doğum günü gibi etkinliklerinizi benzersiz bir ortamda gerçekleştirme olanağı sunuyor.

1000 kişilik Balo Salonu, 16 – 120 kişi arasında değişen kapasitelerde 9 adet toplantı salonu ile konukların tüm profesyonel ihtiyaçlarına cevap veren tam donanımlı teknolojik altyapı sağlanmaktadır.

Balo Salonu 765 m2 alana; kolonsuz olarak inşa edilmiş olup gün ışığı alan, ses yalıtımlı ve bölünebilir özelliktedir. 40 m2 podyum kurabilme imkânı ve 6 m yüksekliğe sahip tavanıyla çok amaçlı kullanıma olanak sağlamaktadır. Ayrıca 207 m2 fuaye alanı ve terası ile ferah bir dış alana sahiptir.

Aynı anda 300 kişiye hizmet verebilen Nazenin Salonu, 120 kişi kapasiteli Divan Brasserie, LobbyLounge& Bar, Turkuaz RoofRestaurant& Bar, sevilen Divan lezzetlerini değerli misafirlerine 5 yıldızlı “Divan” kalitesi ile sunmaktadır.

 

 

KIZ KULESİ

 

O gece Kızkulesi yalnızca sizin!

Özel davet ve organizasyonlarınızda Kızkulesi’ni kapatarak, dünya mutfağının seçme lezzetleri arasından yapacağınız tercihlerle oluşturduğunuz davet menünüz eşliğinde, 240 kişiye kadar olan misafirlerinizi bu eşsiz mekanda ağırlayabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında gerçekleştireceğiniz davet ve organizasyonlarınızı, boğaz manzarasıyla çevrili Kızkulesi’nin 250 kişi kapasiteli muhteşem terasına taşıyabilirsiniz.

İki kıtanın kucaklaştığı yerde, üzerinde bulunduğu küçük adacıktan binlerce yıl boyunca İstanbul’u seyreden Kızkulesi, sayısız aşk

hikayesine tanıklık etti. Dünyada eşi benzeri olmayan konumuyla İstanbul’un simgesi haline gelen Kule; aşk efsaneleriyle de romantizmin sembolü haline geldi.

Yüzyıllar boyunca sevgililerin, manzarasına karşı birbirlerine söyledikleri ‘evet’ cümlesi ile aşklarını ölümsüzleştirdiği bu eşsiz mekan, hep hayalini kurduğunuz unutulmaz düğünlerinize de ev sahipliği yapıyor.

 

 

ISTANBUL MARRIOTT HOTEL ASIA

 

Modern, ihtişamlı ve zarif düğünlerinizin organizasyonları için Istanbul Marriott Hotel Asia; deneyimli mutfak ekibinin hazırladığı; profesyonel bakış açıları ile tüm detayları düşünen dinamik servis ekibinin sunduğu damaklardan tatları silinmeyecek lezzetleri ile hizmetinizdedir. Düğününüzün her aşamasında sertifikalı düğün uzmanlarımız eğitimleri, deneyimleri, sezgileri ve vizyonları ile hiçbir detayı atlamadan sizlere destek olacaklardır.