istanbul da Bayii Toplantısı,Seminer için Organizasyon Otelleri ve Mekanlar

İstanbulda ki her türlü Kurumsal organizasyonlarınız için Organizasyon Otelleri ve Organizasyon Mekan alternatiflerini ‘’Organizasyon Platformu Online Organizasyon Merkezi’’nden öğrenebilirsiniz.

* Kongre Seminer Bayii Toplantıları Otelleri, Ürün Tanıtımı ve Lansman yapılan Otel ve Organizasyon Mekanları,Onur Gecesi ve Kuruluş Yıl dönümü Kutlamaları yapan Organizasyon Mekanları ve Organizasyon Otelleri, Gala Yemeği Organizasyonları ve Tıp Baloları yapılan Organizasyon Otelleri, Özel Yemekli Organizasyonları veya Personel Kutlamaları yapılan Organizasyon Otelleri,Şirket İçi Eğitim Seminerleri yapılan oteller,Piknik Organizasyonları yapılan Organizasyon Mekanları ve Etkinlik Alanları,Mezuniyet ve Kep Töreni Organizasyonları yapan Oteller ve Organizasyon Mekanları,Konser Organizasyonları yapılan Etkinlik ve Organizasyon alanları,Açılış ve Temel atma Organizasyonları yapılan Etkinlik alanları,Basın Toplantıları yapılan Oteller ve Organizasyon Mekanları,Dernek Seçim Çalışmaları yapılan oteller ve mekanlar,Spor Klüpleri Konaklama yapılan Oteller,Kamp ve Spor Müsabakaları yapılan Otel ve Kongre merkezi, spor salonları,Şirketler için Bayii toplantısı yapılan oteller,Vakıf ve dernek toplantıları yapılan Oteller ve Organizasyon Mekanları hepsi burada.

Kurumsal organizasyonlarınız için en uygun Oteli ve mekanı bulmak istiyorsanız işte size alternatifler..

 

 

 

PAYSAGE RESTAURANT KANLICA

 

Yaz- Kış düğün-davet organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan mekanda, hayallerinizi süsleyecek bir düğün için kaçınılmaz bir adres. 200 kişilik kapalı, 200 kişilik (Teras) açık mekanında içeriye attığınız ilk adımda sizleri huzur ile sarmalayan şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden çok uzak, yeşillikler arasında sizlere kendini sunan bu cennet bahçesinde, Dünya güzellikleri tek bir çizgide seyrederek evlenmekse hayaliniz, biraz mavi biraz da yeşilse renginiz, Masal kadar güzel ve özel anlar sizleri bekliyor…Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLERADRES :KANLICA / İSTANBUL

KULELİ YAKAMOZ \ ÇENGELKÖY KULELİ

 

‘İLK DANSINIZ’ YAKAMOZ DA BOĞAZIN IŞIKLARIYLA …
Yakamoz Restaurant, Boğaz köprüsü ve Kuleli’nin dağılan ışıklarında her türlü davet organizasyonlarınızda profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.
Boğazda çok özel bir konuma sahip, 180 derecelik panaromik İstanbul boğazı ve bahçesinde asırlık çınar ağaçlarının tarihe tanıklık ettiği Kuleli Yakamoz Restaurant, Yaz aylarında 300 kişilik deniz terasında, kış aylarında ise 150 kişilik boğaz manzarasını içine alan camekanlı sıcak salonun da misafirlerini ağırlıyor.

Boğaz’ın maviliğini ,köprünün ışıltısını ,kuleli askeri lisesinin ihtişamlı duruşunu ve bahçesinin yeşilliklerinin mükemmel birlikteliğini özel anlarınız için dekor olarak kullanabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz düğünü tadı damaklarda kalacak menü (alkolsüz) seçenekleri ile unutulmaz kılan Kuleli Yakamoz , büyüleyici boğaz manzarası ile en özel gecenize Yakamozlar ve yıldızlar ile romantizm katıyor.

Düğün , Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Mezuniyet partileri,İş toplantıları,Doğum günü partileri,Özel Yemekli davetler.

ADRES : KULELİ CADDESİ NO:69
ÇENGELKÖY/KULELİ /İST

 

BİNBİR DİREK SARNICI FATİH \ İSTANBUL

 

Her adımda bir tarih, her köşesinde geçmişe ait bir anı bulursunuz 1001 Direk Sarnıcı’nda. Bu atmosferde aldığınız her nefes, tarihsel dokuyla bütünleşip giderek daha da içine çeker sizi… Derken kendi masalınızın kahramanları olursunuz…
Çılgınca bir koşuşturma gerektirir düğünler. Davetiye, nikâh şekeri, gelinlik seçimi… Her biri ayrı telaştır. Düğün öncesinde yorucu ama bir o kadar da tatlı bir yoğunluk yaşar bu masalın kahramanları. O mutlu gün gelip çattığında ise kalplerinde müthiş bir heyecan oluşur. Her şeyin mükemmel ilerlemesi içindir tüm emekler ve dilekler. İşte bu noktada 1001 Direk Sarnıcı profesyonel hizmet kalitesiyle farkını hissettirir ve bu masalın nesiller boyu anlatılır tatta olmasını sağlar.
1001 Direk Sarnıcı olarak, bir ömür boyu sürecek mutluluğunuza atacağınız ilk adımda sizlere, ailelerinize ve dostlarınıza; tarih kokan, sıcak ve samimi bir ortamda hizmet vermek için “Düğün Paketimiz” içinde yer alan zengin menü seçeneklerimizi zevkinize ve beğeninize sunuyoruz.
Kaliteli servisimiz, zevkinize uygun müzik hizmetlerimiz ile hem misafirlerinizi hemde sizleri bulutların üzerine çıkaracağımız bu masal gibi gecede sizler sadece misafirimiz olmazsınız, kendinizi tarihle iç içe geçen bu mekana ait hissedersiniz…

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

 

ARMADA HOTEL SULTANAHMET \ İSTANBUL
İSTANBUL AŞIKLARININ BULUŞMA NOKTASI ; ARMADA HOTELTarihi yarımadanın kalbinde, denize kucak açmış…
Her köşesinde İstanbul tutkusunun doyasıya yaşandığı ve yaşatıldığı…
Dokusuna işlemiş İstanbul yaşam kültürünün tüm özelliklerini, Eski ile yeniyi, doğal ve gizemli bir şekilde bir araya getirerek , size sunan ve sizi tarihi surların arasından, Arnavut kaldırımları üzerinden büyülü ve romantik bir yolculuğa hazırlayan… İlk görüşte aşka inananların ve İstanbul âşıklarının vazgeçilmez buluşma noktası… Armada Otel.İstanbul’un tarihi merkezinde, bir tarafında Bizans ve Osmanlı mimarisinin iki dev anıt yapısı Ayasofya ve Sultanahmet Camii, diğer tarafında Marmara denizi ve adalarla çevrili Armada, özgün mimarisi ve tarihiyle 1994 yılından beri sizlere İstanbul’u yaşatıyor.Topkapı Sarayı, Aya İrini, Arkeoloji Müzesi, Ayasofya, Sultanahmet Meydanı, Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Tarihi Çemberlitaş Hamamı gibi İstanbul’un önemli tarihi mekânlarına yürüme mesafesinde olan otelimizde bugünün konforu ve geçmişin büyülü atmosferi bir araya geliyor.Ayrıca, yeni hizmete giren Ahırkapı İskelesi sayesinde artık Armada’ya ulaşmak hem daha kolay, hem daha keyifli. Ahırkapı İskelesi, kendi düğünlerine deniz yoluyla gelmek, sevdiklerine ve dostlarına denizden ulaşarak onları farklı bir biçimde selamlamak isteyen sevgililere yeni bir soluk getiriyor.

THE PLAZA HOTEL BEŞİKTAŞ \ İSTANBUL
ANILARDAN SİLİNMEYECEK DÜĞÜNLERİN MİMARI…The Plaza Hotel İstanbul’un en üst katında yer alan, eşsiz ve nefes kesici Boğaz manzarasına sahip Sky Bar’da, hayatınızın en güzel ve en önemli gününü unutulmaz kılın.150-200 kişi kapasiteli, panoramik İstanbul manzarasına sahip olan bu özel mekanda,
tecrübeli ekibimizle, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştiriyoruz. Siz bir kez “Evet” demeye kararınızı verdikten sonra The Plaza Hotel ekibi olarak düğün organizasyonunun tüm detaylarıyla ilgileniyoruz.Gösterişli manzarasıyla dikkat çeken, kapasitesi yükseltilmiş olarak, yeni yüzü ve yeni menüsü ile misafirlerle buluşan Sky Bar’da, merkezi konumuyla ve gece ışıkları ile beraber şehrin hareketini de izleyebiliyorsunuz.Nişan, düğün, davet gibi organizasyonların da yapıldığı bu mekan, profesyonel hizmet kalitesi ile kalabalık organizasyonlara, şirket yemeklerine de ev sahipliği yapıyor.Mutluluğunuza ilk adımı The Plaza Hotel’de atın…İletişim Bilgileri
The Plaza Hotel İstanbul Barbaros Bulvarı No:165 34349 Balmumcu / Beşiktaş

CELAL AĞA KONAĞI HOTEL – FATİH – İSTANBUL

 

 

Tarihi yarımadanın merkezinde,gerçek bir İstanbul masalı…..
5 yıldızlı, standart,deluxe ve suit odaları,restaurant,bar ve cafe konak’ta damak lezzeti.toplantı ve balo salonları tarihi Acemoğlu hamamı ile harmanlaşmış SPA&WELLNESS ünitesi,kapalı ve açık yüzme havuzları,kapalı otopark hizmetlerini sunabilecek,İstanbul günlerinizi şiirsel bir yaşama çevirecek Celal Ağa Konağı Hotel güleryüzlü personeli ile tercihiniz olmayı bekliyor…

Balo Salonu ; 200 kişilik kapasitesi ile nişan,düğün,özel yaşgünü,mezuniyetler,kına gecesi,kokteyl ve şirket yemekleri için sizlere unutamayacağınız organizasyonlarda hizmet vermeye hazırdır.

Farklı alternatifler içeren size özel hazırladığımız düğün paketimizle, yeni hayatınıza unutulmaz bir düğünle merhaba diyebilirsiniz.

Sizler için özel hazırlanmış Düğün Paketi içeriği ;
Menu seçeneği
Limitsiz yerli içki
Masa-sandalye süslemesi
Düğün pastası
Nikah masası süslemesi
Birinci velilik yıldönümünde akşam yemeği
DJ ve ses sistemi

Min ( 150 pax )

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : FATİH / İSTANBUL

 

SÖZBİR ROYAL RESİDENCE – ÜSKÜDAR – İSTANBUL

 

 

Sözbir Royal Residence Hotel 2002 yılından bu yana, Anadolu yakasında olağanüstü boğaz panoraması ile düğün ve tüm davet organizasyonlarının yanı sıra şirket ve bayi toplantıları da gerçekleştirmektedir.Üsküdar’ın Boğaziçi kıyısında Osmanlı kültürünü yansıtan 28 süit,16 apart ile konaklama hizmeti veren otelimizde 350 kişi kapasiteli havuz başı,200 kişi kapasiteli Sultan Salon,120 kişi kapasiteli Bordeaux Restaurant, 60 kişi kapasiteli Royal Terrace mekanları da mevcuttur.

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : ÜSKÜDAR / İSTANBUL

 

 

JARDIN DE FRANCE (FRANSIZ BAHÇELERİ ) TARABYA \ İSTANBUL
Üstlendiği her organizasyonun, müşterisi için ne kadar önem taşıdığının bilincinde olan, görevini her zaman mükemmel bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyen Elchyn Catering’in 20 yılı aşkın tecrübesi Jardin de France ile buluşuyor .
Mekan ,2 ana bölümden oluşuyor. Kokteyl alanı , bar, oturma grupları, gece 24:00’den sonra kullanabileceğiniz kapalı dans pisti girişin sol kısmında; nikah platformu, 700 kişiye kadar hizmet verebilen oturmalı yemek alanı, sahne ise sağ kısımda yer alıyor. Mekana ; orman içinden geçip taş yolda yürüyerek ya da özel kostümlü sürücü eşliğindeki görkemli bir Fransız faytonuyla girmek gelin ve damadın seçimine bırakılmış.“ Jardin De France” ( Fransız Bahçeleri) sadece düğünler değil aynı zamanda her türlü kurumsal etkinlikler, lanceman’lar, şirket piknikleri ve organizasyonları için de vazgeçilmez ve etkileyici bir atmosfere sahip. Şehir içinde bulunması, yoğun trafik hattından uzak konumu ile tüm misafirlerine ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor.Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLERADDRESS :TARABYA / İSTANBUL

GARDEN DOĞA BAKIRKÖY \ İSTANBUL
EVET DEMEYE HAZIRMISINIZ?
Şehrin merkezinde,Yemyeşil çimlerin , Mis kokan sakız ağaçlarının altında her adımda tarih kokan ve cennet bahçelerini aratmayan tıpkı bir peri masalı gibi kırmızı halılar üzerine yürüyüp sizler için özel olarak süslenip hazırlanmış masalarda misafirlerinizi ağırlayıp , En özel günlerinizi ölümsüzleştirebileceğiniz eşsiz bir mekan Garden Doğa Restaurant..Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DavetlerADRES : Bakırköy – İstanbul

ORTAKÖY PRİNCESS OTELİ – ORTAKÖY

 

Bir yer düşünün tarihi ve doğal güzelliklerin birbirleriyle harmanlandığı….
İstanbul’ un kalbinin attığı yerde, gelenleri konukseverliği ile kendisine aşık eden, anılarınızı unutulmaz kılan, her türlü konforun ve aktivitenin yer aldığı Ortaköy’de sakin ve huzurlu bir mekan. ORTAKÖY PRINCESS HOTEL.100 kişi den 350 kişiye kadar açık alan 100 kişiden 400 kişiye kadar kapalı size özel salonumuzda Düğün davet nişan organizasyonlarınız da hizmetinizdedir
otoparkı, jeneratör ve klimalı özel salonu, deneyimli ve güleryüzlü kadrosu ile
size özel davetler için hazırız.Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLERADRES :ORTAKÖY / BEŞİKTAŞ / İSTANBUL


SULTAN SARNIÇ – FATİH -İSTANBUL
1600 yıllık tarihi Sultan Sarnıç mekanı; 300 kişi yemekli ve 500 kişiye kadar kokteyl düzeninde nişan, düğün, sünnet, kına gecesi ve toplantı organizasyonlarıyla hizmetinizdedir.Fatih ilçesinde Ali Kuşçu mahallesinde Aspar Sarnıcının güneydoğusunda yer alır. Ali Naki sokağı içerisindeki yapı, yapım tekniği göz önünde bulundurularak Roma İmparatorluğuna, Justiniaius Dan (527-565) daha önceki yıllara tahminen Theodosius 1. dönemine (378-395) tarihlendirilmiştir.Şirketimiz;Sultan Sarnıç A.Ş. Türkiye turizmine faydalı olmak adına kongre, seminer, sempozyum gibi kültürel amaçlı faaliyetlere de hizmet vermekteyiz. Bunların yanı sıra sosyal amaca hizmet edecek ; düğün,nişan,kına organizasyonu,gala yemekleri,bayii toplantıları ve kokteyl organizasyonlarında yemekli düzende 300, kokteyl düzeninde 600 kişiye ev sahipliği yaparak alkolsüz hizmet verip sizi,değerli konuklarımızı üstün kaliteli hizmetimiz ve turizm eğitimi almış deneyimli personelimizle “Sultan Sarnıç Misafirperverliği” ile ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirterek ziyaretimize bekliyoruz.”DUGUNMEKANİ.COM” KULLANICILARINA PROMOSYONLARIMIZ
Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

 

ADİLE SULTAN SARAYI – KANDİLLİ – ÜSKÜDAR – İSTANBUL

 

Aşk…. Yüzyılların hasreti,sevinci,acısı,özlemi, Uğruna Herkes birşeyler yazmış,Herkes birşeyler yazmış,
Herkes birşeyler söylemiş…Ama son sözünüzü paylaşıyoruz…Adile Sultan Sarayı…Saray’ın 2 kademeden oluşan toplam 1500 kişinin yemek düzeninde ağırlanabileceği, Saray Bahçesi mevcut. En güzel gününüze bütün İstanbul’u şahit edebileceğiniz bu muhteşem manzarada,kokteyl düzenin de bu sayı 3000’e kadar çıkabiliyor…
İstanbul’un gözbebeği olan 1. ve 2. köprüyü aynı anda görebileceğiniz eşsiz bir mekan Cennet Bahçesinin ise 100 kişiye kadar yemek düzeninde kapasitesi mevcut. Bu sayı kokteyl düzeninde 200’e kadar çıkabiliyor…
Oval Salon;Tarih kadar gerçek, sevgi kadar samimi, rüya gibi bir mekan… Kış düğünlerinin vazgeçilmez mekanı Adile Sultan Sarayı’nın Oval Salonu 500 kişi kapasiteli olup, Saray’ın 2. katında yer alıyor… Yaklaşık 290 metre kare olan bu mekan, altın varak oymaları, yüksek tavanı ve muhteşem sütunları ile kış düğünleri için siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor…
Organizasyonlarınızda sizlere Boğaziçi Borsa Restoran hizmet veriyor. 1927 yılından bu yana saygınlığından ödün vermeyen Boğaziçi Borsa Restoran’ları sayesinde Adile Sultan Sarayı hem gözlerinize hem de damak tadınıza fazlasıyla hitap edecek…Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLERADRES : Kandilli üsküdar / İSTANBUL

EVENT GARDEN – SARIYER -İSTANBUL

1961 yılından beri faaliyetlerine devam eden Event Garden, şehir merkezine sadece 6km uzaklıkta,60 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. İstanbul’un en iyi mekanlarından biri olarak davet ve etkinlik organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Event Garden 2008 yılı itibari ile,isim değişikliğinin yanısıra sıfırdan tekrar yapılandırılmıştır. 50 kişiden 20.000 kişiye kadar olağanüstü kapasitesi, anahtar teslim hizmet farkı ve 1.000 araçlık otoparkı ile servis anlayışınızı, kalite anlayışınız ile birleştirmektedir.Davetinizi sizinle birlikte planlayan, iyi bi rev sahibinin nelere dikkat ettiğini bilerek önerilerde bulunan, eksikleri farkederek tamamlayan, o başdöndürücü tempo içinde aklınıza gelmeyenleri düşünerek, organizasyonunuzun kusursuz,eksiksiz olmasını sağlayan Event Garden çalışanlarıdır.Size düşense ; davetinizin tadını çıkartmaktır.

Event Garden yıl boyunca bahçelerinde 5.000 kişilik yemek ve 20.000 kişilik resepsiyon alanında, iç mekanda 300 kişilik yemek ve 600 kişilik resepsiyon alanında konuklarını ağırlamaktadır.Doğanın hakimiyetindeki Event Garden, organizasyonlarınız için öncelikli mekan konumundadır.resepsiyon alanında konuklarını ağırlamaktadır.Doğanın hakimiyetindeki Event Garden, organizasyonlarınız için öncelikli mekan konumundadır.Resepsiyon alanında konuklarını ağırlamaktadır.Doğanın hakimiyetindeki Event Garden, organizasyonlarınız için öncelikli mekan konumundadır.Toplantı, Lansman, Piknik, Gala Yemeği, Outdoor Aktivite,Konsept Etkinlikler, Özel Çekimler, Düğün Daveti, Nikah Kokteyli, Okul Piknikleri, Mezuniyet Töreni, Barmitzva Törenleri,Doğum Günü Partisi, Fuar, Konser, Festival, Şenlik,Defile v.b. gibi etkinliklerde sizlere ev sahipliği yapmaktadır.Toplantı, Lansman, Piknik, Gala Yemeği, Outdoor Aktivite,Konsept Etkinlikler, Özel Çekimler, Düğün Daveti, Nikah Kokteyli, Okul Piknikleri, Mezuniyet Töreni, Barmitzva Törenleri,Doğum Günü Partisi, Fuar, Konser, Festival, Şenlik,Defile v.b. gibi etkinliklerde sizlere ev sahipliği yapmaktadır.

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli Davetler

ADRES : Sarıyer / İstanbul

 

NANNA RESTAURANT KÜÇÜKYALI / İSTANBUL
400 kışlık bahçemizde Cuma aksamı güçlü sahnesiyle Yeliz, Cumartesi aksamı Türk Pop Müziğinin romantik şarkılarıyla vazgeçilmezi Soner ARICA‘Ask Şarkılarıyla’ yer alıyor.Adaların ve mavinin eşsiz görüntüsüyle bütünleşen huzuru ve eğlenceyi bulabileceğiniz NANNA 3 kattan oluşuyor.
Giriş katında Kaya Sungur
Orta katta fasıl grubu eşliğinde yaklaşık 150 kişiyi ,
Teras Katında yaklaşık 50 kişiyi
Kışlık Bahçemizde 400 kişiyi ağırlayabildiğimiz Restoranımızda Dünya Mutfağından seçkin lezzetleri de sizlere sunuyoruz. İtalyan mutfağından Yunan Mutfağına, Çin mutfağından, Türk mutfağına kadar aradığınız bütün tatları bulabileceksinizDış sıluetindeki asaleti iç dekorasyonuyla birleştiren NANNA tarihi ve otantik mimarisiyle de tüm dikkatleri üzerine çekiyor.İdeal tepe sahil yolunda hizmet veren Nanna Restaurant ister arkadaşlarınızla ister ailenizle ya da toplu organizasyonlarınızda hoşça vakitler geçirebileceğiniz ideal bir mekan.Eski Sümer Mitolojisinde bereket ve aynı zamanda yağmurla aşkın tanrıçası anlamına gelen NANNA Yunanlılarda ise Afrodit kavramını simgelemektedir, ayrıca NANNA dünyadaki ilk kadın şairdir.

Farklı konseptlerin bir arada sunulduğu Nanna’da elit bir ortamda ve profesyonel kadromuzla ayrıcalığın farkını yasamak istiyorsanız sızı Nanna Restaurant’a davet ediyoruz .Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DavetlerADRES :Küçükyalı \ İstanbul

ORKA ROYAL HOTEL SİRKECİ – İSTANBUL

50 kişi den 250 kişiye kadar size özel düğün mekanımızda Düğün davet nişan organizasyonlarınız da hizmetinizdedir
deneyimli ve güleryüzlü kadrosu ile size özel davetler için hazırız.Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DavetlerAdres : Sirkeci – İstanbul
Detaylı bilgi ve fiyat Teklifi için düğün-davet asistanınızla bağlantıya geçebilirsiniz…(info@dugunmekani.com)

 


 

NİPPON OTELİ – SALON – TAKSİM
Kapıdan adımınızı atar atmaz artık bizim konuğumuzsunuz ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun tamamına cevap verebilmek ve sizi rahat hissettirebilmek adına tüm ekibimiz hizmetinizde…100 kişi den 200 kişiye kadar Yemekli , 300 kişiye kadar Kokteyl organizasyonlarınızda size özel salonumuzda Düğün davet nişan organizasyonlarınız da hizmetinizdedir.100 araç kapasiteli otoparkı, jeneratör ve klimalı özel salonu, deneyimli ve güleryüzlü kadrosu ile
size özel davetler için hazırız.Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli Davetler

Adres : Taksim / İstanbul

 

HOLIDAY INN İSTANBUL CITY TOPKAPI
En özel gününüzde en iyisini seçin…
Holiday Inn İstanbul City davetinizi; 5 yıldızlı mükemmel hizmet kalitesi ve güler yüzü ile unutulmaz bir geceye dönüştürmeyi garanti ediyor. İster Balo Salonumuzda ister Havuz başında Holiday Inn İstanbul City her türlü düğün, nişan ve davet organizasyonunuzu en ince ayrıntıya kadar sizin istediginiz sekilde organize ediyor. Birbirinden farklı özellikleriyle 6 ayrı salonda her türlü davetleriniz için en ideal ortamı saglamaktadır. Masa sandalyelerin giydirilmesi, nikah masası, gelin yolu ve canlı çiçek süslemesi ücretsiz olarak paketlerin içinde yer almaktadır. Ayrıca balayı suiti, açık büfe kahvaltı, düğün pastası ve 1 aylık havuz üyeliği evlenen çiftlere otelin hediyeleridir.DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..(info@dugunmekani.com)

RAMADA PLAZA İSTANBUL- OSMANBEY

 

Kaliteli bir Düğün Davet organizasyonu istiyorsanız ,Sizler için hazırladoğımız Özel Düğün Paketlerimiz için Lütfen Banket ofisimizle bağlantıya geçiniz.

DEDEMAN İSTANBUL
Bu günü eksiksiz ve unutulmaz kılmak için deneyimli kadromuz ile tüm isteklerinizi yerine getirmekte ve bu özel günü en iyi şekilde planlamanıza yardımcı oluyoruz. Dedeman İstanbul yenilenen yüzü ile her türlü kutlamalarınız ve organizasyonlarınız için en ideal mekânları emrinize sunuyor. Teknolojik alt yapı ve modern dekorasyonlarıyla, birbirinden farklı 17 salonuyla her türlü davetinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş yemekleri, özel davetler, balolar, ziyafetler ve düğünler için, Dedeman İstanbul kusursuz hizmeti ile organizasyonlara imza atıyor.

AŞKIN BAHÇESİ – KIR DÜĞÜNÜ MEKANI – TUZLA

Doğanın tüm çiçekleri ve yeşilliği içinde bulunan 65000m2’lik çiftliğimizin 3000m2lik alanını sizler için ayırdık..

Mutluluğa ilk adimi atacağınız bu özel günde servis kalitesi, mükemmel doğası, elit dekorasyon ve menü seçenekleriyle Aşk’ın Bahçesi en görkemli kır düğünü organizasyonunu sizin zevkinize göre hazırlıyor…

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli Davetler

ADRES : TUZLA /İSTANBUL

 

MİHRABAT KORUSU – KIR DÜĞÜNÜ – KANLICA

 

Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, mezuniyet törenleri gibi özel anlar için yoğun ilgi gören Mihrabat Korusu; oluşturmuş olduğu profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DavetlerAdres :KANLICA – İSTANBUL

SECRET GARDEN – KIR DÜĞÜNÜ MEKANI – YENİKÖY
İşte Secret Garden sizlere bu rahat atmosferde muhteşem tadlar sunuyor. Günün her saatinde keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekan. Hafta içi ve hafta sonu zengin “Brunch” ve yemek menüleri ile vazgeçilmez adresiniz olacak. Arzu edilen konseptte organizasyonlar ve partiler… Bekliyoruz…Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

 

A’JYA Hotel(Ahmet Rasim Paşa Yalısı)

 

A’JYA Hotel(Ahmet Rasim Paşa Yalısı) sizi içinde binbir sır barındıran İstanbul Boğazının kollarına çekiyor. Boğazın eşsiz manzarasının yanı başında Akdeniz’in en özel lezzetleri,güleryüzlü ekibin kusursuz servisi ve 1800′lerin günümüze yansıyan etkileyici formlarıyla kendinizi dinleyin.

THE PRESIDENT HOTEL

 

The President Hotel, Konferans ve Toplantılarınız için en uygun salonları ve teknik uygulamaları size sunmaktadır. Marmara Room ve diğerleri konferanslar, kokteyller ve düğünler için her sayıda müşterimizi memnun edecek biçimde düzenlenebilmektedir.

BOSPHORUS PALACE HOTELİ

 

 

 

Küçük samimi bir davetten, her türlü kokteyl ve düğün yemeğine kadar bütün organizasyonlarınızda, size Bosphorus Palace Hotel kalitesini yansıtan özel bir hizmet ve şık bir dekor eşliğinde misafirlarinize en mükemmel şekilde ağırlayabileceğiniz benzersiz bir mekan sunuyoruz. Bosphorus Palace Hotel sizin tercihleriniz doğrultusunda kişisel menü tasarımcılarıyla da özel anılarınızı unutulmaz kılıyor..
CEMİLE SULTAN KORUSU

 

“Özel günler, özel mekanlarda yaşanmalı” diyorsanız İstanbul’un en görkemli mekanlarından Cemile Sultan Korusu’nda tadı damağınızda kalacak bir gün yada gece sizi bekliyor. Nikahınızın Şahitliğini Doğanın Yapacağı mekan olan Cemile Sultan Korusu içinde EVET demeniz için biz hazırız, ya siz hazır mısınız?
CENT KOLEJİ SOSYAL TESİSLERİ

 

Tesisimiz tarihi Tarabya Koru Bölgesinde yer almaktadır. Yeşil doğa manzarası, havuz maviliğinde birleştiğinde sessiz sakin huzurlu bir mekan olup, deneyimli personeliyle ve sundukları kaliteyle ev ortamının rahatlığını bulacağınız seçkin bir mekandır.

 

ÇIRAĞAN SARAYI

 

 

Çırağan sarayı yüzlerce yıl boyunca konuklarını İstanbul’un en unutulmaz davetlerine ev sahipliği yaparak ağırlamıştır. Saray’ın tarihi, zenginliği gizemi ve kuşkusuz mistik ortamı, eşsiz manzarası ile düğünleriniz için eşsiz bir ortam oluşturmaktadır.
DİVAN KURUÇEŞME

 

 

Istanbul’un en güzel koylarından Kuruçeşme’de, Boğaz’ın kıyısında yer alan Divan Kuruçeşme, dekorasyonu, konumu ve servis anlayışı ile kendi tarzı olan sayılı davet mekanları arasında yer alıyor. Taşbahçe, Kristal Çadır, Havuzbaşı ve Teras, Antik Salon gibi farklı mekan olanakları ile seçimi size bırakıyor.
FUAT PAŞA YALISI

 

Otelimizde en güzel ve en özel günlerinizi unutulmaz anlara dönüştürmek için son derece profesyonel ve tecrübeli ziyafet ekibimiz ile 1991 senesinden beri hizmet vermekteyiz.

 

ESMA SULTAN YALISI

 

Tarihi dokusu zarar görmeden, yepyeni bir görünüme kavuşan The Marmara Esma Sultan, dört mevsim davet, konser, şirket yemeği, organizasyon, düğün, toplantı gibi aktiviteler için, özellikle tercih edilen, seçkin bir mekan. İstanbul Boğazı’nın büyülü manzarasını seyreden yalı, Ortaköy’de deniz kenarında yer alıyor.
FERİYE LOKANTASI

 

Sonsuza dek unutmak istemeyeceğiniz özel günlerinizi İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası ve Feriye’nin olağanüstü ambiansında kutlayın. Uzman personelimiz ve muhteşem menümüz ile özel günlerinizde, dostlarınıza en güzel hizmeti sunmak bizim için mutluluktur. Bizi arayın…
FOUR SEASONS HOTEL

 

 

Dünyanın en sıradışı, neoklasik bir Türk hapishanesinden restore edilmiş otellerinden birinde toplanın: Türk hazinelerinin basamaklarını tırmanın! İstisnai ayarları, Aya Sofya manzaralı terası, muhteşem aşçılığı, ve eşi benzeri görülmemiş servisi…

 

GREENHOUSE GARDEN PARK

 

 

Tesisimiz ana arterlere 30 dk.lık mesafede olup,doğal ortamı,oksijeni,doyumsuz güzellikteki meşe ormanı,kendinizi ve arkadaşlarınızı evinizde hissettirecek,rahatlık ve konfora sahip,bungolow evleri,yürüyüş alanları,aktiviteleri ile doğanın doğallığını doya doya yaşamak için en yakın kaçış.
HILTON İSTANBUL

 

İstanbul’un ilk beş yıldızlı oteli Hilton Değişmeyen kalitesiyle sizlere hizmet vermekten keyif alacaktır.
KIZ KULESİ

Kızkulesi, Asya ile Avrupa’nın kesiştiği bir noktada, Asya sahillerinden bir ok atımı uzaklıkta bir taş tümseğe oturtulmuş bir kuledir. İki kıta arasındaki konumu sebebiyle dünyada eşi benzeri olmayan yapılar konumundadır. Geçmişi 2500 yıl öncesine dayanan bu küçük kule, İstanbul’un tarihine eş bir tarih yasamış ve bu kentin yaşadıklarına şahitlik yapmıştır. Antik çağda başlayan geçmişi ile Yunan’dan Bizans İmparatorluğu’na, Bizans’dan Osmanlı İmparatorluğu’na, tüm tarihi dönemlerde var olarak günümüze kadar gelmiştir.

 

GARDEN FİESTA

 

Şehir görüntüsünden ve gürültüsünden uzak, bir o kadar da şehire yakın Garden Fiesta, 2007 yılından itibaren İstanbul’un yeni, doğal eğlence merkezlerinden biri olacak.

 

PORTAXE RESTAURANT

 

 

Boğazın en güzel köşelerinden biri olan Baltalimanı’nda ismiyle bütünleşen PORTAXE , denize sıfır restaurant bölümünde şık dekorasyonuyla zevkinize hitap ederken , Bar ve Lounge bölümü ise kanepe ve koltuklarla sizlere rahatlatıcı bir evsahipliği sunuyor.

 

RİT İSTANBUL

 

 

Bünyesinde bulunan Polo Tropicana Restaurant ve Bar bölümlerinde dünya ve Türk mutfaklarının en güzel örneklerinden oluşmuş mönüleriyle sizlere arkadaş toplantılarınızda, iş yemeklerinizde hatta özel davetlerinizde de ev sahipliği yapmaktadır. Yaz aylarında açık havuzumuzun ihtişamlı manzarası eşliğinde düzenlenen özel davetlerin yada bir dost toplantısının zevki bambaşkadır.

 

SAHAN RESTORAN

 

 

“SAHAN VEGA” klasik bir törenle evlenmek istemeyenler için farklı bir alternatif. Her zevke uygun menülerin uygulandığı Sahan Vega’da 600 kişiye kadar havuz başı düğün, davet organizasyonları gerçekleştiriliyor. Konuklar genellikle “Güneydoğu Mutfağına” ait yöresel menüleri tercih ediyor.

 

SOPHIA ÇENGELKÖY

 

Kapıdan adımınızı atar atmaz artık bizim konuğumuzsunuz ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun tamamına cevap verebilmek ve sizi rahat hissettirebilmek adına tüm ekibimiz hizmetinizde…

 

THE GREEN PARK HOTELS BOSTANCI

 

 

The Green Park Hotel Bostancı son teknoloji ile donatılmış 13 toplantı salonu ile evlilik ve konferans gibi her türlü sosyal faaliyetleriniz için de her türlü olanağı sunmakta.

 

ZÜBEYDE HANIM EVLENDİRME DAİRESİ KOKTEYL SALONU

 

Zübeyde Hanım Kokteyl Salonları 1998 yılından bu yana Kadıköy Belediyesi ve Kasdav Vakfı tarafından işletilmekte, servis ve ikram hizmetleri Davet Catering tarafından yapılmaktadır. Senede ortalama 500 adet kokteylli nikahın kıyıldığı bu mekanda 2 ayrı salon hizmet vermektedir

 

ÇUBUKLU 29

 

 

Beykoz Korusu’nun yeşillikleri ve boğaz ile bütünleşen benzersiz görsel atmosferiyle Çubuklu 29, yaz düğünleri için alternatif bir mekan olarak öne çıkıyor. Ayrıca alt yapısının Club olması ve sahiplerinden en alt kademede çalışanlarına kadar tüm kadronun restaurant-bar sektörünün çekirdeğinden yetişmiş olmaları sebebiyle de, Çubuklu 29′daki tüm düğünler diğerlerinden farklılaşıyor. Mekan farkını, dekorundan, çatal-bıçaksız yenilebilen menüsüne, karamelli profiterolden hazırlanan ve uzun çubuklarla ikram edilen düğün pastasına kadar her detayda ortaya koyuyor.

 

İSTANBUL VİLAYETLER EVİ

 

 

Tesisimiz İstanbul’un en güzel manzaraya sahip beldelerinden birinde, Kireçburnu’nda bulunuyor. Huzur verici ortamı, ferah atmosferiyle ve İstanbul’un merkezine yakınlığıyla, tesisimiz özel günleriniz için mükemmel bir fırsat Sunuyor.

 

SWİSS OTEL ISTANBUL THE BOSPHORUS

 

 

3 adet balo salonu ile ünlü aşçıları tarafından hazırlanmış yiyecek & içecek seçenekleri ile Swissotel The Bosphorus Istanbul, 1000 kişiye kadar en görkemli ziyafetlere ve toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

 

SEPETÇİLER KASRI

 

 

Şirketlerin kuruluş yıldönümleri, lansmanlar, özel toplantılar, mezuniyetler, yaz düğünleri gibi değişik organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan “Sepetçiler Kasrı”, ekibi ve hizmet kalitesi ile, Swissôtel standartlarının uygulanacağı bir mekan haline dönüşüyor. Yazın muhteşem Boğaz manzaralı terasları, kışın şömine başında sıcak ortamlarıyla Sepetçiler Kasrı, yemek ve kokteylleriniz için vazgeçilmez mekanlardan biri olacak.
ERESIN TAXIM PREMIER

 

Eresin Taxim Premier Hotel, Kongre Organizasyonları, Seminerler, İş toplantıları, Sergiler, Resepsiyonlar ve Kokteyl gibi farklı olaylara ev sahipliği yapabilecek 170 kişilik konferans ve toplantı salonu olanağı sunmaktadır. Bizimle düzenlenmiş her organizasyonunuza tecrübemizin değer kattığını fark edeceksiniz. Sizi Eresin Taxim Premier Hotel’in neden her ihtiyacınızı karşılayabilecek ideal bir mekan olduğunu görmeniz için davet ediyoruz.

 

GRAND CEVAHİR HOTEL&CONVENTION CENTER

 

 

Toplam 2.500 metrekare alanı ve 8,65 metre tavan yüksekliği ile Cevahir Balo Salonu, Avrupa’nın en büyük kolonsuz balo salonu olma özelliğini taşıyor