Türkiye nin En Gözde lüks Wedding Otelleri ve Balayı tatili Otellerini Sizler için Hazırladık…!!

İSTANBUL AVRUPA YAKASI DÜĞÜN MEKANLARI VE İSTANBUL ANADOLU YAKASI DÜĞÜN MEKANLARI VE DÜĞÜN MEKANLARI FİYATLARI

İSTANBUL KIR DÜĞÜNÜ MEKANLARI, İSTANBUL BOĞAZ MANZARALI DÜĞÜN MEKANLARI,İSTANBUL YAT VE TEKNE DÜĞÜNLERİ,İSTANBUL HAVUZBAŞI DÜĞÜN MEKANLARI,İSTANBUL DÜĞÜN OTELLERİ,İSTANBUL TARİHİ DÜĞÜN MEKANLARI,

İSTANBUL SARIYER DÜĞÜN MEKANLARI,KURUÇEŞME DÜĞÜN MEKANLARI,KANLICA DÜĞÜN MEKANLARI,BEYKOZ DÜĞÜN MEKANLARI,BAHÇEŞEHİR DÜĞÜN MEKANLARI,KADIKÖY MODA DÜĞÜN MEKANLARI VE DAHA NİCELERİ DÜĞÜN MEKANI FİYATLARI

İSTANBUL DÜĞÜN ORGANİZASYONU,İSTANBUL NİŞAN ORGANİZASYONU,İSTANBUL KINA GECESİ ORGANİZASYONU VE ÖZEL KUTLAMA DAVETLER…

İstanbul’daki her türlü düğün davet mekan alternatiflerini ve uygun menü fiyatlarını dugun-davet.com wedding center dan öğrenebilirsiniz .

Düğün Davet Asistanı için tıklayınız
Hayatınız daki bu çok özel anı daha özel kılmak sizin elinizde Mekan dan seçtiğiniz Pastaya , Süsleme den mönüye kadar her şey dört dörtlük olmalı

İstanbul’ da Gelin Damat lar için adeta bir cennet.Her isteğe göre seçenek Bulmak mümkün.Bütün bu gözde düğün mekanlarında evlenmek ,düğün yapmak kaça maloluyor… işte evlilik ve düğün maliyet rehberiniz…

——————————————————————————–

PAYSAGE RESTAURANT – KANLICA

Yaz- Kış düğün-davet organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan mekanda, hayallerinizi süsleyecek bir düğün için kaçınılmaz bir adres. 200 kişilik kapalı, 200 kişilik (Teras) açık mekanında içeriye attığınız ilk adımda sizleri huzur ile sarmalayan şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden çok uzak, yeşillikler arasında sizlere kendini sunan bu cennet bahçesinde, Dünya güzellikleri tek bir çizgide seyrederek evlenmekse hayaliniz, biraz mavi biraz da yeşilse renginiz, Masal kadar güzel ve özel anlar sizleri bekliyor…

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : KANLICA / İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..(contact@dugun-davet.com)

KULELİ YAKAMOZ / ÇENGELKÖY / KULELİ

‘İLK DANSINIZ’ YAKAMOZ DA BOĞAZIN IŞIKLARIYLA …
Yakamoz Restaurant, Boğaz köprüsü ve Kuleli’nin dağılan ışıklarında her türlü davet organizasyonlarınızda profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.
Boğazda çok özel bir konuma sahip, 180 derecelik panaromik İstanbul boğazı ve bahçesinde asırlık çınar ağaçlarının tarihe tanıklık ettiği Kuleli Yakamoz Restaurant, Yaz aylarında 300 kişilik deniz terasında, kış aylarında ise 150 kişilik boğaz manzarasını içine alan camekanlı sıcak salonun da misafirlerini ağırlıyor.

Boğaz’ın maviliğini ,köprünün ışıltısını ,kuleli askeri lisesinin ihtişamlı duruşunu ve bahçesinin yeşilliklerinin mükemmel birlikteliğini özel anlarınız için dekor olarak kullanabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz düğünü tadı damaklarda kalacak menü (alkolsüz) seçenekleri ile unutulmaz kılan Kuleli Yakamoz , büyüleyici boğaz manzarası ile en özel gecenize Yakamozlar ve yıldızlar ile romantizm katıyor.

Düğün , Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Mezuniyet partileri,İş toplantıları,Doğum günü partileri,Özel Yemekli davetler.

KULELİ CADDESİ NO:69
ÇENGELKÖY/KULELİ /İST

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..(contact@dugun-davet.com)

——————————————————————————–

BİNBİR DİREK SARNICI – FATİH – İSTANBUL

Her adımda bir tarih, her köşesinde geçmişe ait bir anı bulursunuz 1001 Direk Sarnıcı’nda. Bu atmosferde aldığınız her nefes, tarihsel dokuyla bütünleşip giderek daha da içine çeker sizi… Derken kendi masalınızın kahramanları olursunuz…

Çılgınca bir koşuşturma gerektirir düğünler. Davetiye, nikâh şekeri, gelinlik seçimi… Her biri ayrı telaştır. Düğün öncesinde yorucu ama bir o kadar da tatlı bir yoğunluk yaşar bu masalın kahramanları. O mutlu gün gelip çattığında ise kalplerinde müthiş bir heyecan oluşur. Her şeyin mükemmel ilerlemesi içindir tüm emekler ve dilekler. İşte bu noktada 1001 Direk Sarnıcı profesyonel hizmet kalitesiyle farkını hissettirir ve bu masalın nesiller boyu anlatılır tatta olmasını sağlar.

1001 Direk Sarnıcı olarak, bir ömür boyu sürecek mutluluğunuza atacağınız ilk adımda sizlere, ailelerinize ve dostlarınıza; tarih kokan, sıcak ve samimi bir ortamda hizmet vermek için “Düğün Paketimiz” içinde yer alan zengin menü seçeneklerimizi zevkinize ve beğeninize sunuyoruz.

Kaliteli servisimiz, zevkinize uygun müzik hizmetlerimiz ile hem misafirlerinizi hemde sizleri bulutların üzerine çıkaracağımız bu masal gibi gecede sizler sadece misafirimiz olmazsınız, kendinizi tarihle iç içe geçen bu mekana ait hissedersiniz…

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..(contact@dugun-davet.com)

——————————————————————————–

ARMADA HOTEL – SULTANAHMET-İSTANBUL

İSTANBUL AŞIKLARININ BULUŞMA NOKTASI;

ARMADA HOTEL

Tarihi yarımadanın kalbinde, denize kucak açmış…
Her köşesinde İstanbul tutkusunun doyasıya yaşandığı ve yaşatıldığı…
Dokusuna işlemiş İstanbul yaşam kültürünün tüm özelliklerini,
Eski ile yeniyi, doğal ve gizemli bir şekilde bir araya getirerek
size sunan ve sizi tarihi surların arasından, Arnavut kaldırımları
üzerinden büyülü ve romantik bir yolculuğa hazırlayan…
İlk görüşte aşka inananların ve İstanbul âşıklarının vazgeçilmez
buluşma noktası… Armada Otel.

İstanbul’un tarihi merkezinde, bir tarafında Bizans ve Osmanlı mimarisinin iki dev anıt yapısı Ayasofya ve Sultanahmet Camii, diğer tarafında Marmara denizi ve adalarla çevrili Armada, özgün mimarisi ve tarihiyle 1994 yılından beri sizlere İstanbul’u yaşatıyor.

Topkapı Sarayı, Aya İrini, Arkeoloji Müzesi, Ayasofya, Sultanahmet Meydanı, Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Tarihi Çemberlitaş Hamamı gibi İstanbul’un önemli tarihi mekânlarına yürüme mesafesinde olan otelimizde bugünün konforu ve geçmişin büyülü atmosferi bir araya geliyor.

Ayrıca, yeni hizmete giren Ahırkapı İskelesi sayesinde artık Armada’ya ulaşmak hem daha kolay, hem daha keyifli. Ahırkapı İskelesi, kendi düğünlerine deniz yoluyla gelmek, sevdiklerine ve dostlarına denizden ulaşarak onları farklı bir biçimde selamlamak isteyen sevgililere yeni bir soluk getiriyor.

Armada Düğünlerini aşağıdaki linklerden görüntüleyebilirsiniz.

Teras Düğünleri ;

http://www.armadahotel.com.tr/pdf/Armada_Teras_Dugunleri_2011_Yaz.pdf

Bahar Düğünleri;

http://www.armadahotel.com.tr/pdf/Armada_Dugun_Bahar_1210.pdf

Kış Düğünleri;

http://www.armadahotel.com.tr/pdf/Armada_Salon_Dugunleri_2011_SonbaharKis.pdf

Kına Geceleri;

http://www.armadahotel.com.tr/pdf/Armada_Usulu_Kina_Geceleri_2011.pdf

Nikah Törenleri;

http://www.armadahotel.com.tr/pdf/Armada_Nikah_Torenleri_2011.pdf

Armada Otel İstanbul İletişim Bilgileri
Santral : 0212 455 44 55

ZİYAFET SATIŞ EKİBİ;
Satış ve Organizasyon Yetkilisi: Irmak ÖZYURT
0 212 455 44 71 iozyurt@armadahotel.com.tr
Satış ve Organizasyon Müdürü: Zerrin KELEBEK
0 212 455 44 70 zkelebek@armadahotel.com.tr

Web: www.armadahotel.com.tr
E-Posta: infosatis@armadahotel.com.tr

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..

(contact@dugun-davet.com)

——————————————————————————–
THE PLAZA HOTEL – BEŞİKTAŞ – İSTANBUL

ANILARDAN SİLİNMEYECEK DÜĞÜNLERİN MİMARI…

The Plaza Hotel İstanbul’un en üst katında yer alan, eşsiz ve nefes kesici Boğaz manzarasına sahip Sky Bar’da, hayatınızın en güzel ve en önemli gününü unutulmaz kılın.

150-200 kişi kapasiteli, panoramik İstanbul manzarasına sahip olan bu özel mekanda,
tecrübeli ekibimizle, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştiriyoruz. Siz bir kez “Evet” demeye kararınızı verdikten sonra The Plaza Hotel ekibi olarak düğün organizasyonunun tüm detaylarıyla ilgileniyoruz.

Gösterişli manzarasıyla dikkat çeken, kapasitesi yükseltilmiş olarak, yeni yüzü ve yeni menüsü ile misafirlerle buluşan Sky Bar’da, merkezi konumuyla ve gece ışıkları ile beraber şehrin hareketini de izleyebiliyorsunuz.

Nişan, düğün, davet gibi organizasyonların da yapıldığı bu mekan, profesyonel hizmet kalitesi ile kalabalık organizasyonlara, şirket yemeklerine de ev sahipliği yapıyor.

Mutluluğunuza ilk adımı The Plaza Hotel’de atın…

——————————————————————————–
CELAL AĞA KONAĞI HOTEL – FATİH – İSTANBUL

Tarihi yarımadanın merkezinde,gerçek bir İstanbul masalı…..
5 yıldızlı, standart,deluxe ve suit odaları,restaurant,bar ve cafe konak’ta damak lezzeti.toplantı ve balo salonları tarihi Acemoğlu hamamı ile harmanlaşmış SPA&WELLNESS ünitesi,kapalı ve açık yüzme havuzları,kapalı otopark hizmetlerini sunabilecek,İstanbul günlerinizi şiirsel bir yaşama çevirecek Celal Ağa Konağı Hotel güleryüzlü personeli ile tercihiniz olmayı bekliyor…

Balo Salonu ; 200 kişilik kapasitesi ile nişan,düğün,özel yaşgünü,mezuniyetler,kına gecesi,kokteyl ve şirket yemekleri için sizlere unutamayacağınız organizasyonlarda hizmet vermeye hazırdır.

Farklı alternatifler içeren size özel hazırladığımız düğün paketimizle, yeni hayatınıza unutulmaz bir düğünle merhaba diyebilirsiniz.

Sizler için özel hazırlanmış Düğün Paketi içeriği ;
Menu seçeneği
Limitsiz yerli içki
Masa-sandalye süslemesi
Düğün pastası
Nikah masası süslemesi
Birinci velilik yıldönümünde akşam yemeği
DJ ve ses sistemi

Min ( 150 pax )

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : FATİH / İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..

(contact@dugun-davet.com)

SÖZBİR ROYAL RESİDENCE – ÜSKÜDAR – İSTANBUL

Sözbir Royal Residence Hotel 2002 yılından bu yana, Anadolu yakasında olağanüstü boğaz panoraması ile düğün ve tüm davet organizasyonlarının yanı sıra şirket ve bayi toplantıları da gerçekleştirmektedir.Üsküdar’ın Boğaziçi kıyısında Osmanlı kültürünü yansıtan 28 süit,16 apart ile konaklama hizmeti veren otelimizde 350 kişi kapasiteli havuz başı,200 kişi kapasiteli Sultan Salon,120 kişi kapasiteli Bordeaux Restaurant, 60 kişi kapasiteli Royal Terrace mekanları da mevcuttur.

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : ÜSKÜDAR / İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..

(contact@dugun-davet.com)

——————————————————————————–

JARDİN DE FRANCE (FRANSIZ BAHÇELERİ) – TARABYA – İSTANBUL

Üstlendiği her organizasyonun, müşterisi için ne kadar önem taşıdığının bilincinde olan, görevini her zaman mükemmel bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyen Elchyn Catering’in 20 yılı aşkın tecrübesi Jardin de France ile buluşuyor .
Mekan ,2 ana bölümden oluşuyor. Kokteyl alanı , bar, oturma grupları, gece 24:00’den sonra kullanabileceğiniz kapalı dans pisti girişin sol kısmında; nikah platformu, 700 kişiye kadar hizmet verebilen oturmalı yemek alanı, sahne ise sağ kısımda yer alıyor. Mekana ; orman içinden geçip taş yolda yürüyerek ya da özel kostümlü sürücü eşliğindeki görkemli bir Fransız faytonuyla girmek gelin ve damadın seçimine bırakılmış.

“ Jardin De France” ( Fransız Bahçeleri) sadece düğünler değil aynı zamanda her türlü kurumsal etkinlikler, lanceman’lar, şirket piknikleri ve organizasyonları için de vazgeçilmez ve etkileyici bir atmosfere sahip. Şehir içinde bulunması, yoğun trafik hattından uzak konumu ile tüm misafirlerine ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor.

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : TARABYA / İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..

(contact@dugun-davet.com)

GARDEN DOĞA BAKIRKÖY – İSTANBUL

EVET DEMEYE HAZIRMISINIZ?
ŞEHRİN MERKEZİNDE,
YEMYEŞİL ÇİMLERİN , MİS KOKAN SAKIZ AĞAÇLARININ ALTINDA HER ADIMDA TARİH KOKAN VE
CENNET BAHÇELERİNİ ARATMAYAN, TIPKI BİR PERİ MASALI GİBİ
KIRMIZI HALILAR ÜZERİNDE YÜRÜYÜP SİZLER İÇİN ÖZEL OLARAK SÜSLENİP HAZIRLANMIŞ
MASALARDA MİSAFİRLERİNİZİ AĞIRLAYIP
EN ÖZEL GÜNLERİNİZİ ÖLÜMSÜZLEŞTİRE BİLECEĞİNİZ EŞSİZ BİR MEKAN.
GARDEN DOĞA RESTAURANT…

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : Bakırköy – İstanbul

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..
(contact@dugun-davet.com)

ORTAKÖY PRİNCESS OTELİ – ORTAKÖY

Bir yer düşünün tarihi ve doğal güzelliklerin birbirleriyle harmanlandığı….
İstanbul’ un kalbinin attığı yerde, gelenleri konukseverliği ile kendisine aşık eden, anılarınızı unutulmaz kılan, her türlü konforun ve aktivitenin yer aldığı Ortaköy’de sakin ve huzurlu bir mekan. ORTAKÖY PRINCESS HOTEL.

100 kişi den 350 kişiye kadar açık alan 100 kişiden 400 kişiye kadar kapalı size özel salonumuzda Düğün davet nişan organizasyonlarınız da hizmetinizdedir
otoparkı, jeneratör ve klimalı özel salonu, deneyimli ve güleryüzlü kadrosu ile
size özel davetler için hazırız.

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : ORTAKÖY / BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..(contact@dugun-davet.com)

——————————————————————————–

SULTAN SARNIÇ – FATİH -İSTANBUL

1600 yıllık tarihi Sultan Sarnıç mekanı; 300 kişi yemekli ve 500 kişiye kadar kokteyl düzeninde nişan, düğün, sünnet, kına gecesi ve toplantı organizasyonlarıyla hizmetinizdedir.

Fatih ilçesinde Ali Kuşçu mahallesinde Aspar Sarnıcının güneydoğusunda yer alır. Ali Naki sokağı içerisindeki yapı, yapım tekniği göz önünde bulundurularak Roma İmparatorluğuna, Justiniaius Dan (527-565) daha önceki yıllara tahminen Theodosius 1. dönemine (378-395) tarihlendirilmiştir.

Şirketimiz;

Sultan Sarnıç A.Ş. Türkiye turizmine faydalı olmak adına kongre, seminer, sempozyum gibi kültürel amaçlı faaliyetlere de hizmet vermekteyiz. Bunların yanı sıra sosyal amaca hizmet edecek ; düğün,nişan,kına organizasyonu,gala yemekleri,bayii toplantıları ve kokteyl organizasyonlarında yemekli düzende 300, kokteyl düzeninde 600 kişiye ev sahipliği yaparak alkolsüz hizmet verip sizi,değerli konuklarımızı üstün kaliteli hizmetimiz ve turizm eğitimi almış deneyimli personelimizle “Sultan Sarnıç Misafirperverliği” ile ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirterek ziyaretimize bekliyoruz.

“DÜĞÜN-DAVET .COM” KULLANICILARINA PROMOSYONLARIMIZ

PROMOSYON 1

Menü fiyatına her şey dahil

(Detayları görmek için tıklayınız.)

PROMOSYON 2

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe Günlerine özel fiyatlar.

ADRES ve İLETİŞİM:

Ali Kuşçu Mah. Yavuz Selim Cad.

Ali Naki Sok. No:4 (Çukurbostan Karşısı)

Çarşamba- Fatih /İSTANBUL

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..(contact@dugun-davet.com)

——————————————————————————–
ADİLE SULTAN SARAYI – KANDİLLİ – ÜSKÜDAR – İSTANBUL

Aşk…. Yüzyılların hasreti,sevinci,acısı,özlemi…
Uğruna Herkes birşeyler yazmış,
Herkes birşeyler söylemiş…

Ama son sözünüzü paylaşıyoruz…

Adile Sultan Sarayı…

Saray’ın 2 kademeden oluşan toplam 1500 kişinin yemek düzeninde ağırlanabileceği, Saray Bahçesi mevcut. En güzel gününüze bütün İstanbul’u şahit edebileceğiniz bu muhteşem manzarada,kokteyl düzenin de bu sayı 3000’e kadar çıkabiliyor…
İstanbul’un gözbebeği olan 1. ve 2. köprüyü aynı anda görebileceğiniz eşsiz bir mekan Cennet Bahçesinin ise 100 kişiye kadar yemek düzeninde kapasitesi mevcut. Bu sayı kokteyl düzeninde 200’e kadar çıkabiliyor…
Oval Salon;Tarih kadar gerçek, sevgi kadar samimi, rüya gibi bir mekan… Kış düğünlerinin vazgeçilmez mekanı Adile Sultan Sarayı’nın Oval Salonu 500 kişi kapasiteli olup, Saray’ın 2. katında yer alıyor… Yaklaşık 290 metre kare olan bu mekan, altın varak oymaları, yüksek tavanı ve muhteşem sütunları ile kış düğünleri için siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor…
Organizasyonlarınızda sizlere Boğaziçi Borsa Restoran hizmet veriyor. 1927 yılından bu yana saygınlığından ödün vermeyen Boğaziçi Borsa Restoran’ları sayesinde Adile Sultan Sarayı hem gözlerinize hem de damak tadınıza fazlasıyla hitap edecek…

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : KANDİLLİ -ÜSKÜDAR / İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..(contact@dugun-davet.com)

——————————————————————————–

EVENT GARDEN – SARIYER -İSTANBUL

1961 yılından beri faaliyetlerine devam eden Event Garden, şehir merkezine sadece 6km uzaklıkta,60 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. İstanbul’un en iyi mekanlarından biri olarak davet ve etkinlik organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Event Garden 2008 yılı itibari ile,isim değişikliğinin yanısıra sıfırdan tekrar yapılandırılmıştır. 50 kişiden 20.000 kişiye kadar olağanüstü kapasitesi, anahtar teslim hizmet farkı ve 1.000 araçlık otoparkı ile servis anlayışınızı, kalite anlayışınız ile birleştirmektedir.Davetinizi sizinle birlikte planlayan, iyi bi rev sahibinin nelere dikkat ettiğini bilerek önerilerde bulunan, eksikleri farkederek tamamlayan, o başdöndürücü tempo içinde aklınıza gelmeyenleri düşünerek, organizasyonunuzun kusursuz,eksiksiz olmasını sağlayan Event Garden çalışanlarıdır.Size düşense ; davetinizin tadını çıkartmaktır.

Event Garden yıl boyunca bahçelerinde 5.000 kişilik yemek ve 20.000 kişilik resepsiyon alanında, iç mekanda 300 kişilik yemek ve 600 kişiik resepsiyon alanında konuklarını ağırlamaktadır.Doğanın hakimiyetindeki Event Garden, organizasyonlarınız için öncelikli mekan konumundadır.

Toplantı, Lansman, Piknik, Gala Yemeği, Outdoor Aktivite,Konsept Etkinlikler, Özel Çekimler, Düğün Daveti, Nikah Kokteyli, Okul Piknikleri, Mezuniyet Töreni, Barmitzva Törenleri,Doğum Günü Partisi, Fuar, Konser, Festival, Şenlik,Defile v.b. gibi etkinliklerde sizlere ev sahipliği yapmaktadır.

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : SARIYER / İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..(contact@dugun-davet.com)

——————————————————————————–

NANNA RESTAURANT – KÜÇÜKYALI- İSTANBUL

400 kışlık bahçemizde Cuma aksamı güçlü sahnesiyle Yeliz, Cumartesi aksamı Türk Pop Müziğinin romantik şarkılarıyla vazgeçilmezi Soner ARICA ‘Ask Şarkılarıyla’ yer alıyor.

Adaların ve mavinin eşsiz görüntüsüyle bütünleşen huzuru ve eğlenceyi bulabileceğiniz NANNA 3 kattan oluşuyor.
Giriş katında Kaya Sungur
Orta katta fasıl grubu eşliğinde yaklaşık 150 kişiyi ,
Teras Katında yaklaşık 50 kişiyi
Kışlık Bahçemizde 400 kişiyi ağırlayabildiğimiz Restoranımızda Dünya Mutfağından seçkin lezzetleri de sizlere sunuyoruz. İtalyan mutfağından Yunan Mutfağına, Çin mutfağından, Türk mutfağına kadar aradığınız bütün tatları bulabileceksiniz

Dış sıluetindeki asaleti iç dekorasyonuyla birleştiren NANNA tarihi ve otantik mimarisiyle de tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

İdeal tepe sahil yolunda hizmet veren Nanna Restaurant ister arkadaşlarınızla ister ailenizle ya da toplu organizasyonlarınızda hoşça vakitler geçirebileceğiniz ideal bir mekan.

Eski Sümer Mitolojisinde bereket ve aynı zamanda yağmurla aşkın tanrıçası anlamına gelen NANNA Yunanlılarda ise Afrodit kavramını simgelemektedir, ayrıca NANNA dünyadaki ilk kadın şairdir.

Farklı konseptlerin bir arada sunulduğu Nanna’da elit bir ortamda ve profesyonel kadromuzla ayrıcalığın farkını yasamak istiyorsanız sızı Nanna Restaurant’a davet ediyoruz .

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADRES :KÜÇÜKYALI / İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..(contact@dugun-davet.com)

ORKA ROYAL HOTEL SİRKECİ – İSTANBUL

50 kişi den 250 kişiye kadar size özel düğün mekanımızda Düğün davet nişan organizasyonlarınız da hizmetinizdedir
deneyimli ve güleryüzlü kadrosu ile size özel davetler için hazırız.

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : Sirkeci – İstanbul

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..

(contact@dugun-davet.com)

——————————————————————————–

NİPPON OTELİ – SALON – TAKSİM

Kapıdan adımınızı atar atmaz artık bizim konuğumuzsunuz ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun tamamına cevap verebilmek ve sizi rahat hissettirebilmek adına tüm ekibimiz hizmetinizde…
100 kişi den 200 kişiye kadar Yemekli , 300 kişiye kadar Kokteyl organizasyonlarınızda size özel salonumuzda Düğün davet nişan organizasyonlarınız da hizmetinizdedir
100 araç kapasiteli otoparkı, jeneratör ve klimalı özel salonu, deneyimli ve güleryüzlü kadrosu ile
size özel davetler için hazırız.

Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli DAVETLER

ADDRESS : TAKSİM / İSTANBUL

DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ İÇİN DÜĞÜN-DAVET ASİSTANINIZLA BAĞLANTIYA GEÇEBİLİRSİNİZ..

(contact@dugun-davet.com)

HOLIDAY INN İSTANBUL CITY TOPKAPI

En özel gününüzde en iyisini seçin…
Holiday Inn İstanbul City davetinizi; 5 yıldızlı mükemmel hizmet kalitesi ve güler yüzü ile unutulmaz bir geceye dönüştürmeyi garanti ediyor. İster Balo Salonumuzda ister Havuz başında Holiday Inn İstanbul City her türlü düğün, nişan ve davet organizasyonunuzu en ince ayrıntıya kadar sizin istediginiz sekilde organize ediyor. Birbirinden farklı özellikleriyle 6 ayrı salonda her türlü davetleriniz için en ideal ortamı saglamaktadır. Masa sandalyelerin giydirilmesi, nikah masası, gelin yolu ve canlı çiçek süslemesi ücretsiz olarak paketlerin içinde yer almaktadır. Ayrıca balayı suiti, açık büfe kahvaltı, düğün pastası ve 1 aylık havuz üyeliği evlenen çiftlere otelin hediyeleridir.

RAMADA PLAZA İSTANBUL- OSMANBEY

Kaliteli bir Düğün Davet organizasyonu istiyorsanız ,Sizler için HAZIRLADIĞIMIZ Özel Düğün Paketlerimiz için Lütfen BANKET OFİSİMİZLE bağlantıya geçiniz.

DEDEMAN İSTANBUL

Bu günü eksiksiz ve unutulmaz kılmak için deneyimli kadromuz ile tüm isteklerinizi yerine getirmekte ve bu özel günü en iyi şekilde planlamanıza yardımcı oluyoruz. Dedeman İstanbul yenilenen yüzü ile her türlü kutlamalarınız ve organizasyonlarınız için en ideal mekânları emrinize sunuyor. Teknolojik alt yapı ve modern dekorasyonlarıyla, birbirinden farklı 17 salonuyla her türlü davetinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş yemekleri, özel davetler, balolar, ziyafetler ve düğünler için, Dedeman İstanbul kusursuz hizmeti ile organizasyonlara imza atıyor
Dedeman Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız