NEDEN WEDDİNG SHOPPİNG CARD ”NEDEN DÜĞÜN ALIŞVERİŞ KARTI KULLANMALISINIZ!”

wcard

WEDDİNG SHOPPİNG CARD ”DÜĞÜN ALIŞVERİŞ KARTI ” www.weddingshoppingcard.com

2000 yılından beri hepimiz Düğün Hazırlıkları için çalışıyoruz
Türkiye’nin Tek Düğün Hazırlıkları Alışveriş Kartı Wedding Shopping Card, 2009 yılında milyonlarca kişiye Düğün Hazırlıkları Alışverişlerini kolaylaştırmak için kuruldu. Wedding Shopping Card, her geçen gün kendini yenileyen, %100 Müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren, lider ve güvenilir bir Düğün markasıdır. Wedding Shopping Card olarak Düğün hazırlıklarının sizler için önemini çok iyi biliyoruz ve iyi bir Düğün hazırlıkları geçirmeniz için çok çalışıyoruz.

Hayalinizdeki Düğünü bulmak için neden Wedding Shopping Card tasınız?
• 1000 e yakın farklı düğün hazırlıkları firma alternatifleri,
• Türkiye nin en büyük ve tek Alışveriş Kartı aracılığıyla Türkiye’den onlarca farklı Düğün Hazırlıkları firmaları bulabilme avantajı.
• % 50 ye varan indirimler, kampanya avantajları

Yardıma ihtiyacınız olduğu anda profesyonel destek
Binlerce Düğün Hazırlıkları firma seçeneği arasından sizin için en doğru Düğün hazırlıkları firmasına kolayca ulaşabilmek için, tüm seçenekleri bir arada inceleyip, karşılaştırma yapabilir ve (0232) 422 53 29 aracılığıyla sayısı 20′yi bulan profesyonel Müşteri Temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Güncel ve kesintisiz çağrı merkezi hizmeti
İnternet sitemiz ve çağrı merkezimizden alacağınız tüm bilgiler sürekli güncellenmektedir. Müşteri Temsilcilerimiz Düğün öncesi ve sonrasında size destek vermek ve daha iyi bir Düğün Hazırlığı geçirmenize yardımcı olabilmek için telefonun diğer ucunda sizi beklemektedirler.

En iyi fiyat, en güvenilir hizmet
Wedding Shopping Card, kurumsal yapısı ve profesyonel çalışan kadrosuyla güvenilir ve detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz, bünyesinde bulunan tüm firmalar ve ürünler için, en iyi fiyat ve ödeme koşullarını size sunar.

Tüketici odaklı hizmet anlayışı
Her zaman tüketicinin tarafında yer alan ve kişiye özel hizmetlerle misafirlerinin memnuniyetini her şeyden öne koyan bir markadır. Sadece 2009 yılında sayısı 10.000 i aşan çiftlerimize, beklentilerinin ötesinde bir Düğün Hazırlıkları deneyimi yaşatmak ve Düğünlerini güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olmak için çok çalışıyoruz.

WEDDİNG SHOPPİNG CARD www.weddingshoppingcard.com