YURTDIŞINDAN GELECEKLERE ÖZEL DÜĞÜN ORGANİZASYONU PAKETLERİ!!

kız-300x1991

 

EVLENECEK ÇİFTLERE ÖZEL
GÖZDE DÜĞÜN DESTİNASYONLARI…

Türkiye nin En Büyük Wedding Grubu olarak son 5 yıldır,
Yurt dışından gelen çiftlerin evlilik ve düğün taleplerinin artması üzerine çiftlere farklı seçenekler sunmaya, özel programlar organize etmeye başladıklarını ifade eden Birol Gören, şunları kaydetti:

”Bodrum Kalesi’nde, Fethiye Ölüdeniz de Yamaç Paraşütü ile , Olimpos ta ,Kapadokya da Balon ile,Marmaris’ te yatta, İstanbul da tarihi yalılar da veya boğaz da…Kaş’ ta muhteşem manzara da ,Efes Antik Kentte veya Meryem ana da… Çeşme deki beyaz kumsallarda evlenmek artık hiç de zor değil.

Birol Gören ;Paket turlar sayesinde son birkaç yıldır Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye düğün için gelenlerin sayısında artış yaşandığını belirtiyor.

“Yurtdışından gelen misafirlerimize değişmekle birlikte en ekonomik kişi başına 70 euroya hizmet veriyoruz. Amerika,Belçika, Hollanda, Almanya, İsveç, Avusturya,Yunanistan,İrlanda,Rusya, İngiltere’den geliyorlar. .

Uzman ekibimizle Türkiye genelinde yaklaşık 1000 adet özel düğün mekanı ile çiftlerin hayallerine en uygun destinasyon ve mekan seçimi, ambiyans tasarımı, dekorasyonu, sahne etkinlikleri, ses ve ışık tasarımları, özel DJ dinletileri ve davetli organizasyonu ile başlangıçtan sonuna kadar ilgileniyor, en yaratıcı önerileri sunarak bu özel günü kusursuz ve unutulmaz hale getiriyoruz.”

Birol Gören, gözde düğün destinasyonları sıralamasında ilk sırada İstanbul’un geldiğini, bunu Fethiye ölüdeniz, Bodrum, Antalya,Kapadokya,Marmaris,Çeşme’ nin takip ettiğini kaydetti.

Bundan sonra 2015 yılından itibaren Özel düğün konseptleri için çiftlerimize…
Erken rezervasyon düğün paketleri, Sevgiler günü düğün paketleri, Yaz düğün paketleri ve Yılbaşı düğün paketleri gibi paketler hazırlayacağız…

İster Tatil odaklı düğün paketleri ister mutluluk paketleri isterlerse de tamamen türk gelenekleri ile düğün paketleri yapacağız… yani Türk geleneklerine göre ister fayton la ister at ile ister davul zurna ile düğün paketleri olacak….

Aynı zaman da , tabiî ki özel çiftlerimize örneğin;

Bir İskoçya lı kız ile türk genci evlenip İskoç yerel kıyafeti giyerek gayda çalması , düğünün en güsel yanlarından bir tanesi… tabiî ki damat için önce İskoç yerel kıyafeti provası ve gayda eğitimi aldırıyoruz…