DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN SİZE ÖZEL DÜĞÜN MEKANLARI VE DÜĞÜN HAZIRLIKLARI ALTERNATİFLERİ

Düğün alışverişiniz için sizlere özel  Düğün Mekanı ve Düğün Hazırlıkları  firmalarını hazırladık, Beğeneceğinizi umuyor ,iyi bir hazırlık dönemi diliyoruz.

DÜĞÜN MEKANI: KORUPARK İSTANBUL

Düğün hazırlığınız için en önemli detaylardan birisi. Düğün hazırlığına başlarken mekanınızı araştırıp size en uygun mekanı bularak rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Sizlere alternatif olması için İstanbul’un en gözde kır düğünü mekanlarından birisi olan Korupark İstanbul’u öneriyoruz.

Yaşamın en özel anlarında kendinizi de özel hissettirecek üstün servis kalitesi ve büyüleyici ortamıyla sizlere kusursuz hizmeti ilke edinmiş olan Korupark İstanbul, bünyesindeki 450 kişi kapasiteli Elegans Balo Salonu ile kongre, toplantı ve özel kutlamalar için sizleri bekliyor.

Yeşili dört mevsim yaşamak isteyenlerin önceliği Korupark İstanbul, kır düğünleri yanı sıra tüm kurumsal organizasyonlar için de tercih edilen bir mekandır. 40 bin metrekare açık alan kapasitesi ve 1000 araçlık otoparkı ile yoğun katılımın sağlanabildiği mekanda çocuklar için oyun parkı, spor aktiviteleri için uygun alanlar da bulunmaktadır.

Yetkili Kişi: Nurdan Genç Sarıyer / İstanbul Tel: +90 212 242 54 32

 

 GELİNLİK: ESİN ARICAN HAUTE COUTURE

Hayalinizdeki gelinlik alternatiflerini Esin Arıcan Haute Couture’da bulabilirsiniz. Esin Arıcan’ın moda serüveni 1990 yılında üniversite eğitimini tamamladığı Ankara’dan İstanbul’a gelmekle başlar. Önceleri uluslararası moda trendlerini takip ederek, tekstil firmaları için kumaş ve renk koleksiyonu hazırlar, bu kumaşların imalat ve sevkiyat takibini yapar. Daha sonra stilist ve dikim tekniği kurslarına giderek, sahip olduğu kumaş bilgi birikimini kendi tasarımları üzerinde tatbik et-meye başlar. Kısa zamanda ilgi çeken bu tasarımlar ve artan talepler, Esin Arıcan’ın daha özel bir imalat tarzı olan Gelinlik ve ince dikişli kıyafetlere yönelmesine sebep olur.

Yetkili Kişi: Esin Arıcan Osmanbey / İstanbul Tel: +90 212 233 77 45

 

 

CATERING: ELCHYN CATERİNG

Eğer mekanınızda düğün davetinizi verirken yiyecek servisi yok ise size çok özel menüleri ile profesyonel servis kadrosu ile Elchyn Catering firmasını tavsiye ediyoruz.

Elchyn Catering, “ Exclusive Catering” alanında Türkiye’nin her yerinde hizmet veren bir firmadır. 1986 yılında kurulmuş ve daima yükselen bir başarı grafiği çizerek, sektörün en köklü ve en güvenilir firması haline gelmiştir. Sahip olduğu disiplinli hizmet anlayışı ve yıllara dayanan tecrübesi nedeniyle Türkiye’deki çeşitli diplomatik misyonlar, dünya ve Türkiye çapında ünlü firmalar, finans ve otomotiv sektörü referanslarının önemli bir bölümünü teşkil etmektedir. Türkiye’deki en büyük holdingler için Elchyn Catering, uzun yıllardan bu yana hizmet veren vazgeçilmez bir isim olmuştur.

Yetkili Kişi: Neslihan Güloğlu / Karin Alyanakziya Kağıthane / İstanbul   Tel: +90 212 321 31 11

 

 

DANS: HANDE KAYACIK DANCE COMPANY

İlk dans hayalinizdeki düğününüz için en özel anla-rınızdan bir tanesi olduğu için çok büyük önem taşımakta, bu konuda size Hande Kayacık düğün dansı paket programlarını öneriyoruz…

Düğün Dansı, artık ülkemizde de yeni gelişmeye başlayan bir kavram. Rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, düğünün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu özel günü, seçecekleri müzikle, profesyonel eğitmenlerimiz-ce kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek isteyenler için, Hande Kayacık Dance Company olarak yeni bir atılıma ön ayak olduk. Daha önce dans dersi almamış çiftlere Düğün Dansı olarak 3 farklı paket prog-ram sunmaktayız. Güzel sonla biten öykülere beraber imza atmak dileğiyle…

Yetkili Kişi: Hande Kayacık       Balmumcu / İstanbul – Tel: +90 212 288 10 02 / +90 532 474 40 00

 

DÜĞÜN ORGANİZASYONU: TRİO ORGANİZASYON

Tüm detayları kusursuz ve en ince ayrıntıları ile düşünülerek hazırlanmış bir davet için, organizasyon şirketlerinin gerekli olduğu bir gerçektir. Trio Organizasyon olarak 2002 yılından itibaren profesyonel anlamda düğün, davet ve kurumsal birçok etkinliklerde hizmet vermekteyiz.

Yetkili Kişi: Filiz Alp, Pınar Yılmaz, Oğulcan Özkan Kadıköy / İstanbul – Tel: +90 216 4675603

DÜĞÜN PASTASI: ARKADAŞ PASTA ÇİÇEK

Siz düşleyin biz yaratalım…

Düğün ve nişan pastasında kişiye özel yaratıcı tasarımlarımız ile 12 senedir, önemli günlerinizin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Hayalinizi gerçekleştirmek için Arkadaş Pasta & Çiçek…

Yetkili Kişi: Melal Aloğlu    Tel: 0 216 449 49 50